II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»

Чернігівський національний технологічний університет запрошує студентів, що навчаються за галуззю знань «Електроніка і телекомунікації», спеціальність «Електроніка» прийняти участь в ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт, фінальна частина якого проводитиметься з 24 по 26 квітня 2019 року, місце – Чернігівський національний технологічний університет.

Наказ про затвердження комісії

Буклет конкурсу

Лист запрошення

Програма проведення підсумкової конференції

Рекомендації щодо підготовки доповіді та її  презентації

Фотогалерея

 

Напрямок конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь студенти-дослідники, які мають досвід наукових досліджень та експериментальних розробок за науковими напрямками конкурсу.

Наукові напрями конкурсу:

  • мікро- та наноелектроніка;
  • електронні пристрої та системи;
  • акустотехніка.

Студенти, які потраплять до очного етапу конкурсу, повинні представити свою роботу на науково-технічній конференції та прийняти участь в науковій дискусії за участю провідних спеціалістів з відомих технічних наукових шкіл України зі спеціальності «Електроніка».

Вимоги

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17)

Терміни подачі робіт

Роботи необхідно надсилати до 15 лютого 2019 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Чернігівський національний технологічний університет, вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14035.

Також просимо надсилати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами першого етапу (рецензування наукових робіт) авторам кращих робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції (не пізніше ніж за два тижні до дати її проведення) для наукової доповіді та захисту роботи.

Також приймаються в термін до 15 лютого кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу які зможуть взяти участь в роботі галузевої конкурсної комісії, апеляційної комісії та в рецензуванні наукових робіт.

Результати рецензування робіт

Шифр роботиРецензія 1*Рецензія 2*СумаРекомендації рецензентів
1
Спектр 59 75 134 +,+
2
Імпульс-1** 50 63 113 +,+
3
кремній 81 89 170 +,+
4
Акустичні хвилі 63 73 136 +,+
5
Multi-level Inverter 61 90 151 +,+
6
Далекомір 56 57 113 +,+
7
K-значне моделювання 35 49 84 -,-
8
Імпульс-2** 83 64 147 +,+
9
Крововтрата 64 94 158 +,+
10
LNU AES2019 54 62 116 +,+
11
Імпульс-3** 89 76 165 +,+
12
Сенсори тиску 75 45 120 +,-
13
new pulse 64 98 162 +,+
14
Промислові контролери 67 39 106 +,-
15
Один в полі, ще й інженер 79 59 138 +,+
16
Et nemo nos! 72 92 164 +,+
17
Активатор 96 90 186 +,+
18
Доріжка 77 63 140 +,+
19
Фотон 85 89 174 +,+
20
Генератор хаосу 71 73 144 +,+
21
_EnergySoft_ 60 56 116 +,+
22
ЛШД 69 81 150 +,+
23
рівнемір 79 85 164 +,+
24
ультразвуковий лічильник 51 80 131 +,+
* - для перегляду рецензії натисніть на кількість балів у відповідному стовпчику
** - оргкомітет отримав три роботи з однаковим шифром «Імпульс». Прийнято рішення додати порядковий номер до кожного з них відповідно до черговості отримання
 

Рейтинговий список наукових робіт

Шифр роботиБали*Допущено до участі у конференції
1
Активатор 186 Так
2
Фотон 174 Так
3
кремній 170 Так
4
Імпульс-3 165 Так
5
Et nemo nos! 164 Так
5
рівнемір 164 Так
7
new pulse 162 Так
8
Крововтрата 158 Так
9
Multi-level Inverter 151 Так
10
ЛШД 150 Так
11
Імпульс-2 147 Так
12
Генератор хаосу 144 Так
13
Доріжка 140 Так
14
Один в полі, ще й інженер 138 Так
15
Акустичні хвилі 136 Так
16
Спектр 134 Так
17
ультразвуковий лічильник 131 Так
18
Сенсори тиску 120 Так
19
LNU AES2019 116 Так
19
_EnergySoft_ 116 Так
21
Імпульс-1 113 Так
21
Далекомір 113 Так
23
Промислові контролери 106 Так
24
K-значне моделювання 84 Ні
* Отримані бали складаються з суми оцінок рецензентів. 
 

Список запрошених для участі у підсумковій конференції

Бітов Мирослав Валерійович, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Димерець Андрій Віталійович, Чернігівський національний технологічний університет

Животівський Степан Михайлович, Вінницький національний технічний університет

Зайчук Марина Сергіївна, Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету

Коваль Денис Станіславович, Вінницький національний технічний університет

Коротич Григорій Ігоревич , Запорізька державна інженерна академія

Кругляк Максим Валерійович, Сумський державний університет

Курінський Богдан Юрійович, Сумський державний університет

Лосєв Микита Вадимович, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Макар Тарас Романович, Львівський національний університет ім. Івана Франка

Мамикін Ярослав Геннадійович, Одеський національний політехнічний університет

Мєшкова Наталія Іванівна, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Обозна Валерія Петрівна, Харківський національний університет радіоелектроніки

Пальчик Вадим Анатолійович, Київський національний університет технологій та дизайну

Рекунов Євген Михайлович, Сумський державний університет

Романенко Олександр Олександрович, Харківський національний університет радіоелектроніки

Руснак Максим Сергійович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Сівні Валерія Богданівна, Харківський національний університет радіоелектроніки

Соловей Антон Геннадійович, Національний університет цивільного захисту України

Тарабанов Микола Родіонович, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

Тихомиров Владислав Юр’євич, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Федін Ігор Сергійович, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Харков Анатолій Васильович, Національний авіаційний університет

Шаповалов Олексій Ігорович, Сумський державний університет

Шутько Юрій Сергійович, Сумський державний університет

Яцина Єлизавета Ігорівна, Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету

Результати підсумкової конференції

Рейтинг
Назва роботиШифрДоповідач(і)Навчальний закладЗаочне оцінювання
(макс. 20) 
Презентування роботи
(макс. 40)
Ведення дискусії
(макс. 40) 
Сума балів
(макс. 100) 
Диплом
1
Перетворювачі напруги для роботи з відновлюваними джерелами електроенергії Multi-level Inverter Федін Ігор Сергійович НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 15,1 39,2 39,8 94,1 I ступеня
2
Програмна система для дослідження електричних та енергетичних показників імпульсних перетворювачів Активатор Димерець Андрій Віталійович Чернігівський національний технологічний університет 18,6 35,8 38,8 93,2 II ступеня
3
Система друку струмопровідних доріжок електронних приладів Доріжка Шаповалов Олексій Ігорович Сумський державний університет 14.0 38,6 35,0 87,6 II ступеня
4
Резонансні перетворювачі для безконтактної передачі електроенергії з число-імпульсним та широтно-імпульсним регулюванням Імпульс-3 Тарабанов Микола Родіонович  Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 16,5 35,2 34,1 85,8 III ступеня
5
Розробка приладу для вимірювання біоімпедансу людини Крововтрата Лосєв Микита Вадимович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 15,8 35,5 31,9 83,2 III ступеня
6
Модернізація лазерних далекомірів-висотомірів для потреб безпілотної авіації Далекомір Соловей Антон Геннадійович Модернізація лазерних далекомірів-висотомірів для потреб безпілотної авіації 11,3 31,6 36,7 79,6 III ступеня
7 Модернізація системи раннього попередження наближення до землі Et nemo nos! Зайчук Марина Сергіївна  Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету 16,4 35,3 26,2 77,9 за оригінальне технічне рішення
8 Електронна система керування трекером автономної сонячної електростанції Фотон Курінський Богдан Юрійович Сумський державний університет 17,4 25,2 33,7 76,3 за кращу роботу в галузі енергозбереження
9 Якісна та кількісна Оже-електронна спектроскопія поверхонь простих та складних сполук LNU AES2019 Макар Тарас Романович Львівський національний  університет ім. Івана Франка 11,6 35,0 24,7 71,3 за краще рішення фундаментальної наукової задачі
10 Оцінка параметрів  узгоджуючого  трансформатора дволанкового перетворювача з розділеною комутацією для системи електроживлення залізниці постійного струму з буферною акумуляторною батареєю Імпульс-2 Тихомиров Владислав Юр’євич  Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 14,7 27,3 28,9 70,9 за кращу роботу у сфері електроніки для транспорту
11 Інтернет-додаток для управління біотехнологічним комплексом _EnergySoft_ Харков  Анатолій Васильович  Національний авіаційний університет 11,6 28,7 28,8 69,1 за краще рішення в сфері електроніки IoT
12 Організація ефективного керування  лінійними  електромагнітними пристроями з використанням напівпровідникових перетворювачів ЛШД Пальчик Вадим Анатолійович Київський національний університет технологій та дизайну 15,0  30,4 22,3   67,7  за кращу роботу з мехатроніки

 

Переможці

Диплом ступеня:
Назва роботи*ШифрАвтор(и)КерівникНавчальний заклад
1
Перетворювачі напруги для роботи з відновлюваними джерелами електроенергії Multi-level Inverter Федін Ігор Сергійович Терещенко Тетяна Олександрівна, д.т.н., професор кафедри промислової електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
2
Програмна система для дослідження електричних та енергетичних показників імпульсних перетворювачів Активатор Димерець Андрій Віталійович Городній Олексій Миколайович, к.т.н., ст. викладач кафедри електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки Чернігівський національний технологічний університет
2
Система друку струмопровідних доріжок електронних приладів Доріжка Шаповалов Олексій Ігорович Знаменщиков Ярослав Володимирович, асистент кафедри електроніки і комп’ютерної техніки Сумський державний університет
3
Резонансні перетворювачі для безконтактної передачі електроенергії з число-імпульсним та широтно-імпульсним регулюванням  Імпульс-3 Тарабанов Микола Родіонович  Вінниченко Ірина Леонідівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
3
Розробка приладу для вимірювання біоімпедансу людини Крововтрата Лосєв Микита Вадимович  Томашевський Роман Сергійович, доктор філософії, доцент  Національний технічний університет «Харківський політехнічний Інститут»
3
Модернізація лазерних далекомірів-висотомірів для потреб безпілотної авіації Далекомір Соловей Антон Геннадійович Григоренко Олександр Миколайович к.т.н., доцент   Національний  університет цивільного захисту України

* Для перегляду роботи натисніть на її назву

 

З метою поліпшення проведення конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка» свої відгуки, зауваження і пропозиції щодо його проведення, можна надсилати протягом березня-квітня 2019 року на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Контакти

Відповідальний секретар оргкомітету, к.т.н., доцент Гордієнко Вячеслав Валентинович, тел.: (0462) 665-185, 665-176, E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.