II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»

Чернігівський національний технологічний університет запрошує студентів, що навчаються за галуззю знань «Електроніка і телекомунікації», спеціальність «Електроніка» прийняти участь в ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт, фінальна частина якого проводитиметься у квітні 2020 року, місце – Чернігівський національний технологічний університет.

Наказ про затвердження комісії*

Буклет конкурсу*

Лист запрошення*

Програма проведення підсумкової конференції*

Рекомендації щодо підготовки доповіді та її  презентації

Фотогалерея

* - інформація буде додаватися по мірі її надходження 

 

Напрямок конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь студенти-дослідники, які мають досвід наукових досліджень та експериментальних розробок за науковими напрямками конкурсу.

Наукові напрями конкурсу:

  • мікро- та наноелектроніка;
  • електронні пристрої та системи;
  • акустотехніка.

Студенти, які потраплять до очного етапу конкурсу, повинні представити свою роботу на науково-технічній конференції та прийняти участь в науковій дискусії за участю провідних спеціалістів з відомих технічних наукових шкіл України зі спеціальності «Електроніка».

Вимоги

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17)

Терміни подачі робіт

Роботи необхідно надсилати до 15 лютого 2020 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Чернігівський національний технологічний університет, вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14035.

Також просимо надсилати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами першого етапу (рецензування наукових робіт) авторам кращих робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції (не пізніше ніж за два тижні до дати її проведення) для наукової доповіді та захисту роботи.

Також приймаються в термін до 15 лютого кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу які зможуть взяти участь в роботі галузевої конкурсної комісії, апеляційної комісії та в рецензуванні наукових робіт.

Результати рецензування робіт

Шифр роботиРецензія 1*Рецензія 2*СумаРекомендації рецензентів
1
         
* - для перегляду рецензії натисніть на кількість балів у відповідному стовпчику 

 

Рейтинговий список наукових робіт

Шифр роботиБали*Допущено до участі у конференції
1
     
2
     
3
     
4
     
5
     
* Отримані бали складаються з суми оцінок рецензентів. 
 

Список запрошених для участі у підсумковій конференції

 

Результати підсумкової конференції

Рейтинг
Назва роботиШифрДоповідач(і)Навчальний закладЗаочне оцінювання
(макс. 20) 
Презентування роботи
(макс. 40)
Ведення дискусії
(макс. 40) 
Сума балів
(макс. 100) 
Диплом
1
                 
2
                 
3
                 

 

 

Переможці

Диплом ступеня:
Назва роботи*ШифрАвтор(и)КерівникНавчальний заклад
1
         
2
         
2
         
           

* Для перегляду роботи натисніть на її назву

 

З метою поліпшення проведення конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка» свої відгуки, зауваження і пропозиції щодо його проведення, можна надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Контакти

Відповідальний секретар оргкомітету, к.т.н., доцент Гордієнко Вячеслав Валентинович, тел.: (0462) 665-185, 665-176, E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.