II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»

Національний університет "Чернігівська політехніка" запрошує студентів, що навчаються за галуззю знань «Електроніка і телекомунікації», спеціальність «Електроніка» прийняти участь у ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт, фінальна частина якого проводитиметься 21 - 23 квітня 2021 року, місце – Національний університет "Чернігівська політехніка", кафедра "Електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки".

Лист запрошення

Наказ про затвердження комісії

Програма проведення підсумкової конференції

Рекомендації щодо підготовки доповіді та її  презентації

Фотогалерея

 

Напрямок конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь студенти-дослідники, які мають досвід наукових досліджень та експериментальних розробок за науковими напрямками конкурсу.

Наукові напрями конкурсу:

  • мікро- та наноелектроніка;
  • електронні пристрої та системи;
  • акустотехніка.

Студенти, які потраплять до фінального етапу конкурсу, повинні представити свою роботу на науково-технічній конференції та прийняти участь в науковій дискусії за участю провідних спеціалістів з відомих технічних наукових шкіл України зі спеціальності «Електроніка».

Вимоги

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17)

Терміни подачі робіт

Роботи необхідно надсилати до 15 лютого 2021 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Національний університет "Чернігівська політехніка", вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14030.

Також необхідно обов'язково надіслати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами першого етапу (рецензування наукових робіт) авторам кращих робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції (не пізніше ніж за два тижні до дати її проведення) для наукової доповіді та захисту роботи.

Підсумкова науково-практична конференція, в зв'язку з COVID-19, відбудеться в режимі онлайн відеоконференції з використанням сервісу Zoom

Також просимо в термін до 5 лютого 2021 року запропонувати кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу які зможуть взяти участь в роботі галузевої конкурсної комісії, апеляційної комісії та в рецензуванні наукових робіт.

Результати рецензування робіт

Шифр роботиРецензія 1*Рецензія 2*СумаРекомендації рецензентів
1
НІЧ 82 79 161 +,+
2
ЕЛЕКТРОНІКА 0 37 37 -,-
3
Управління зарядкою 68 67 135 +,+
4
Аероіон 79 85 164 +,+
5
Квітка 55 67 122 +,+
6
КУТ 79 67 146 +,+
7
Мапа 65 74 139 +,+
8
Симетрія 94 67 161 +,+
9
Автономна відеокамера 97 80 177 +,+
10
нанорозмірна плівка 76 56 132 +,+
11
Кутомір 55 93 148 -,+
12
Ефект Холла 68 53 121 +,+
13
Завадостійкість 31 56 87 -,+
14
Віртуальна рукавиця 57 73 130 +,+
15
Лазерне наноструктурування 86 89 175 +,+
16
НЕЙТРОН 48 62 110 -,+
17
Відгук 98 92 190 +,+
18
Обтікач 55 81 136 +,+
19
ФЕМ-2021 75 98 173 +.+
20
light21 43 60 103 -,+
21
Альтаїр 94 78 172 +,+
22
Нейронна мережа 61 75 136 +,+
23
КАРДІО 69 77 146 +,+
* - для перегляду рецензії натисніть на кількість балів у відповідному стовпчику. 

 

Рейтинговий список наукових робіт
(опубліковано 06.04.2021)

Робота**Шифр роботиАвтор(и)Бали*Допущено до участі
у конференції
1
Люмінесцентний відгук кристалу YAP:Mn на дію іонізівного та оптичного випромінювання Відгук Пошивак Олександр Романович 190 Так
2
Прототип навчальної системи комп’ютерного зору Автономна відеокамера Максименко Євгеній Володимирович 177 Так
3
Фемтосекундні лазерно-індуковані періодичні поверхневі структури на 2D багатошаровій системі металів Ti-Fe Лазерне наноструктурування Кузнєцов Олександр Валентинович 175 Так
4
Електронна система моніторингу параметрів фотоелектричного модулю та навколишнього середовища ФЕМ-2021 Малий Ярослав Станіславович,
Бабич Генадій Олександрович
173 Так
5
Розробка програмних засобів для автоматизації процесів параметричного аналізу електронних кіл Альтаїр Лаптєв Олександр Іванович,
Малахова Надія Григоріївна
172 Так
6
Іонізатор повітря на базі п`єзотрансформатора Аероіон Дригіна Вікторія Едуардівна 164 Так
7
Визначення характеристик інфрачервоних відеосистем виявлення БПЛА НІЧ Сукманова Тамара Олексіївна,
Ткачук Софія Андріївна
161 Так
7
Моделювання фотонно-кристалічних хвилеводів із застосуванням пакетів МРВ та МЕЕР  Симетрія Букреєва Вікторія Ігорівна,
Нєвров Владислав Юрійович
161 Так
9
Електронна система вимірювання кутів нахилу до горизонту та взаємного розташування об'єктів Кутомір Шкиря Юрій Олегович 148 Так
10
Оптико-електронний засіб вимірювання кутових положень КУТ Петров Мирослав Юрійович 146 Так
10
Блок визначення параметрів кардіо циклів КАРДІО Голдобін Сергій Миколайович 146 Так
12
Створення робота віддаленої присутності на основі плати розробника TI-RLSK Мапа Чекубашева Валерія Андріївна 139 Так
13
Дослідження радіопрозорості обтікачів зенітних керованих ракет з метою їх покращення у перспективних ЗРК Обтікач Змієвський  Віктор Сергійович 136 Так
13
Нейронна мережа з пошкодженними зв’язками Нейронна мережа Колесник Олександра Юріївна 136 Так
15
Система управління для підвищення ефективності безконтактного заряджання електромобіля Управління зарядкою Медведський  Кирило  Ігорович 135 Так
16
Вплив нанорозмірних підшарів германію на оптичні властивості плівок срібла нанорозмірна плівка Ляхович Тарас Ігорович 132 Так
17
Розроблення рукавиці віртуальної реальності Віртуальна рукавиця Городечний Сергій Андрійович 130 Так
18
Система дистанційного управління процесом поливу кімнатних рослин Квітка Засько Ігор Володимирович,
Полтавський Іван Андрійович
122 Так
19
Лабораторний стенд для вимірювання сталої Холла в плівкових матеріалах сенсорної електроніки Ефект Холла Толстіков Дмитро Ігорович 121 Так
20
Блок моніторингу стану води безпілотним літальним апаратом  НЕЙТРОН Мушинський Юрій Ігорович 110 Так
21
Прилад керування освітленням приміщення light21 Ватрич Даниїл Олегович 103 Так
22
Завадостійкий пристрій мажоритарно-комбінаторного кодування Завадостійкість Колесник Вадим Володимирович,
Лопатін Дмитро Олександрович
87 Ні
23
Удосконалення мікропроцесорного пристрою для діагностування режимів роботи групи асинхронних електродвигунів ЕЛЕКТРОНІКА Чорпіта Леся Анатоліївна 37 Ні
* Отримані бали складаються з суми оцінок рецензентів. 
** Для перегляду роботи натисніть на її назву.

Список запрошених для участі у підсумковій конференції

1. Бабич Генадій Олександрович, Київський національний університет технологій та дизайну
2. Букреєва Вікторія Ігорівна, Харківський національний університет радіоелектроніки
3. Ватрич Даниїл Олегович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
4. Голдобін Сергій Миколайович, НТУ «Харківський політехнічний інститут»
5. Городечний Сергій Андрійович, Національний університет «Львівська політехніка»
6. Дригіна Вікторія Едуардівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
7. Засько Ігор Володимирович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
8. Змієвський Віктор Сергійович, Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
9. Колесник Олександра Юріївна, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
10. Кузнєцов Олександр Валентинович, Національний університет «Львівська політехніка»
11. Лаптєв Олександр Іванович, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
12. Ляхович Тарас Ігорович, Львівський національний університет імені Івана Франка
13. Максименко Євгеній Володимирович, Національний університет "Чернігівська політехніка"
14. Малахова Надія Григоріївна, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
15. Малий Ярослав Станіславович, Київський національний університет технологій та дизайну
16. Медведський Кирило Ігорович, Харківський автомобільно-дорожній університет
17. Мушинський Юрій Ігорович, Вінницький національний технічний університет
18. Нєвров Владислав Юрійович, Харківський національний університет радіоелектроніки
19. Петров Мирослав Юрійович, Державний університет «Житомирська політехніка»
20. Полтавський Іван Андрійович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
21. Пошивак Олександр Романович, Національний університет «Львівська політехніка»
22. Сукманова Тамара Олексіївна, Харківський національний університет радіоелектроніки
23. Ткачук Софія Андріївна, Харківський національний університет радіоелектроніки
24. Толстіков Дмитро Ігорович, Сумський державний університет
25. Чекубашева Валерія Андріївна, Харківський національний університет радіоелектроніки
26. Шкиря Юрій Олегович, Сумський державний університет

 

Онлайн - зал доповідей підсумкової конференції ІІ етапу 
21, 22, 23 квітня 2021 року
(час початку згідно ПРОГРАМИ )

Приєднатись до конференції Zoom:
https://zoom.us/j/93592963291?pwd=TG9oalZQM243SlQxdHdPR05Pb0tMUT09

Ідентифікатор конференції: 935 9296 3291
Код доступу: 19411205
 

Результати підсумкової конференції

Рейтинг
Назва роботиШифрДоповідачНавчальний закладЗаочне оцінювання
(макс. 20) 
Презентування роботи
(макс. 40)
Ведення дискусії
(макс. 40) 
Сума балів
(макс. 100) 
Диплом
1
 Люмінесцентний відгук кристалу YAP:Mn на дію іонізівного та оптичного випромінювання Відгук Пошивак Олександр Романович  Національний університет «Львівська  політехніка» 19,0 31,0 30,0 80,0 I ступеня
2
Прототип навчальної системи комп’ютерного зору Автономна відеокамера Максименко Євгеній Володимирович  Національний університет "Чернігівська політехніка" 17,7 31,6 29,5 78,8 II ступеня
3
Нейронна мережа з пошкодженними зв’язками Нейронна мережа Колесник Олександра Юріївна НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 13,6 33,6 30,6 77,8 II ступеня
4
Фемтосекундні лазерно-індуковані періодичні поверхневі структури на 2D багатошаровій системі металів Ti-Fe Лазерне наноструктурування Кузнєцов Олександр Валентинович Національний університет «Львівська  політехніка» 17,5 31,4 27.8 76,7 III ступеня
5
Блок визначення параметрів кардіо циклів КАРДІО Голдобін Сергій Миколайович НТУ «Харківський політехнічний інститут» 14,6 29,8 30,1 74,5 III ступеня
6
Система управління для підвищення ефективності безконтактного заряджання електромобіля Управління зарядкою Медведський  Кирило  Ігорович Харківський автомобільно-дорожній університет  13,5 30,0 27,2 70,7 III ступеня
7
Розроблення рукавиці віртуальної реальності Віртуальна рукавиця Городечний Сергій Андрійович Національний університет «Львівська  політехніка» 13,0 29,2 28,2 70,4  За оригінальне технічне рішення
8
 Створення робота віддаленої присутності на основі плати розробника TI-RLSK Мапа Чекубашева Валерія Андріївна Харківський національний  університет радіоелектроніки 13,9 29,6 26,4 69,9 За кращу роботу у сфері мехатроніки 
9
Іонізатор повітря на базі п`єзотрансформатора Аероіон Дригіна Вікторія Едуардівна Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 16,4 30,5 21,4 68,3 За кращу роботу зі сприяння охороні здоров'я та екологічній безпеці 
10
Дослідження радіопрозорості обтікачів зенітних керованих ракет з метою їх покращення у перспективних ЗРК Обтікач Змієвський  Віктор Сергійович Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба  13,6 27,4 27,0 68,0 За кращу роботу у сфері обороноздатності України 
11
Вплив нанорозмірних підшарів германію на оптичні властивості плівок срібла нанорозмірна плівка Ляхович Тарас Ігорович Львівський національний університет імені Івана Франка 13,2 28,9 25,3 67,4  За краще рішення фундаментальної наукової задачі
12
Визначення характеристик інфрачервоних відеосистем виявлення БПЛА НІЧ Сукманова Тамара Олексіївна Харківський національний  університет радіоелектроніки 16,1 26,7 22,1 64,9 За кращу роботу у сфері БПЛА 
13
Розробка програмних засобів для автоматизації процесів параметричного аналізу електронних кіл Альтаїр Малахова Надія Григоріївна Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 17,2 25,9 21,6 64,7 За кращу роботу з моделювання в електроніці 
14
Розробка програмних засобів для автоматизації процесів параметричного аналізу електронних кіл Альтаїр Лаптєв Олександр Іванович Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 17,2 25,1 19,6 61,9 За кращу роботу з моделювання в електроніці 
15
Система дистанційного управління процесом поливу кімнатних рослин Квітка Полтавський Іван Андрійович Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля  12,2 28,0 21,4 61,6 За кращу роботу з охорони навколишнього середовища 
16
Прилад керування освітленням приміщення light21 Ватрич Даниїл Олегович Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 10,3 25,7 23,1 59,1 За кращу роботу у сфері енергоощадних технологій 
17
Оптико-електронний засіб вимірювання кутових положень КУТ Петров Мирослав Юрійович Державний університет «Житомирська політехніка» 14,6 23,6 19,3 57,5  За кращу роботу у сфері оптоелектроніки
18
Електронна система вимірювання кутів нахилу до горизонту та взаємного розташування об'єктів Кутомір Шкиря Юрій Олегович Сумський державний університет 14,8 22,3 18,7 55,8 За роботу, що викликала найбільш жваву дискусію 
19
Електронна система моніторингу параметрів фотоелектричного модулю та навколишнього середовища ФЕМ-2021 Малий Ярослав Станіславович Київський національний університет технологій та дизайну 17,3 19,0 13,4 49,7  За кращу роботу у сфері "зеленої енергетики"
20
Електронна система моніторингу параметрів фотоелектричного модулю та навколишнього середовища ФЕМ-2021 Бабич Генадій Олександрович Київський національний університет технологій та дизайну 17,3 8,6 6,8 32,7  За кращу роботу у сфері "зеленої енергетики"
21
Визначення характеристик інфрачервоних відеосистем виявлення БПЛА НІЧ Ткачук Софія Андріївна Харківський національний  університет радіоелектроніки 16,1  - - 16,1 За кращу роботу у сфері БПЛА 
22
Моделювання фотонно-кристалічних хвилеводів із застосуванням пакетів МРВ та МЕЕР Симетрія Нєвров Владислав Юрійович Харківський національний  університет радіоелектроніки 16,1  - - 16,1  
23
Моделювання фотонно-кристалічних хвилеводів із застосуванням пакетів МРВ та МЕЕР Симетрія Букреєва Вікторія Ігорівна Харківський національний  університет радіоелектроніки  16,1  - - 16,1  
24
Система дистанційного управління процесом поливу кімнатних рослин Квітка Засько Ігор Володимирович Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля   12,2  -  - 12,2 За кращу роботу з охорони навколишнього середовища 
25
Лабораторний стенд для вимірювання сталої Холла в плівкових матеріалах сенсорної електроніки Ефект Холла Толстіков Дмитро Ігорович Сумський державний університет  12,1  -  - 12,1  
26
Блок моніторингу стану води безпілотним літальним апаратом  НЕЙТРОН Мушинський Юрій Ігорович Вінницький національний технічний університет  11,0  -  - 11,0  

  

Переможці

Диплом ступеня:
Назва роботи*ШифрАвторКерівникНавчальний заклад
1
Люмінесцентний відгук кристалу YAP:Mn на дію іонізівного та оптичного випромінювання Відгук Пошивак Олександр Романович д.ф.-м.н., професор Убізський Сергій Борисович  Національний університет «Львівська  політехніка»
2
Прототип навчальної системи комп’ютерного зору Автономна відеокамера Максименко Євгеній Володимирович к.т.н., доцент Войтенко Володимир Павлович  Національний університет «Чернігівська політехніка»
2
Нейронна мережа з пошкодженними зв’язками
Нейронна мережа Колесник Олександра Юріївна д.т.н., професор Ямненко Юлія Сергіївна  НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
3
Фемтосекундні лазерно-індуковані періодичні поверхневі структури на 2D багатошаровій системі металів Ti-Fe Лазерне наноструктурування Кузнєцов Олександр Валентинович PhD, асистент Гніліцький Ярослав Миколайович  Національний університет «Львівська  політехніка»
3
Блок визначення параметрів кардіо циклів
КАРДІО Голдобін Сергій Миколайович к.т.н., доцент Шишкін Михайло Анатолійович НТУ «Харківський політехнічний інститут»
3
Система управління для підвищення ефективності безконтактного заряджання електромобіля Управління зарядкою Медведський  Кирило  Ігорович д.т.н., професор Богаєвський Олександр Борисович Харківський автомобільно-дорожній університет

* Для перегляду роботи натисніть на її назву

 

З метою поліпшення проведення конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка» свої відгуки, зауваження і пропозиції щодо його проведення, можна надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   протягом березня-травня 2021 року.

 

Контакти

Відповідальний секретар оргкомітету, к.т.н., доцент Гордієнко Вячеслав Валентинович, тел.: (0462) 665-185,  665-176,  E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.