II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»

Чернігівський національний технологічний університет запрошує студентів, що навчаються за галуззю знань “Електроніка і телекомунікації“, спеціальність «Електроніка» прийняти участь в ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт, фінальна частина якого проводитиметься з 23 по 25 квітня 2018 року, місце – Чернігівський національний технологічний університет.

Наказ про затвердження комісії

Буклет конкурсу

Лист запрошення

Програма проведення підсумкової конференції

Фотогалерея

 

Напрямок конкурсу

В конкурсі можуть приймати участь студенти-дослідники, які мають досвід наукових досліджень та експериментальних розробок за науковими напрямками конкурсу.

Наукові напрями конкурсу:

  • мікро- та наноелектроніка;
  • електронні пристрої та системи;
  • акустотехніка.

Студенти, які потраплять до очного етапу конкурсу, матимуть змогу представити свою роботу на науково-технічній конференції, де зможуть прийняти участь в науковій дискусії за участю провідних спеціалістів з відомих технічних наукових шкіл України зі спеціальності «Електроніка».

Разом зі студентами на конкурс можуть бути надіслані і супроводжуючі особи, які будуть залучені до журі конкурсу та апеляційної комісії.

Вимоги

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17)

Терміни подачі робіт

Роботи необхідно надсилати до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Чернігівський національний технологічний університет, вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14035.

Також просимо надсилати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами першого етапу (рецензування наукових робіт) авторам кращих робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції (не пізніше ніж за два тижні до дати її проведення) для наукової доповіді та захисту роботи.

Також просимо в термін до 15 лютого запропонувати кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу які зможуть взяти участь в роботі галузевої конкурсної комісії, апеляційної комісії та в рецензуванні наукових робіт.

Результати рецензування робіт

Шифр роботиРецензія 1*Рецензія 2*СумаРекомендації рецензентів
1
MicroGrid- PLC 66 69 135 +, +
2
Промінь 90 84 174 +, +
3
Характер 63 28 91 +, -
4
GSK 2018 77 70 147 +, +
5
Термометр волоконно-оптичний 57 63 120 +, +
6
Шкірно-гальванічна реакція 48 70 118 +, +
7
Яскравість 32 33  65 -, -
8
ARM WRESTLING 40 28 68 -, -
9
Віддалене керування 60 43 103 +, -
10
BlindNavigation 76 42 118 +, +
11
СПЕКТР 21 60 81  -, +
12
Автоматизація досліджень 45 56 101  +, +
13
Динаміка 83 51 134 +, +
14
сolor 80 69 149 +, +
15
Керр Фотон 53 63 116 -, +
16
Лазер-техно 57 59 116 +, +
17
Квант (фотон) 78 61 139 +, +
18
Датчики 100 78 178  +, +
19
Псевдо спін-вентель 75 73 148 +, +
20
E.PINK 32 27 59 -, -
21
Comsol 99 99 198 +, +
* - для перегляду рецензії натисніть на кількість балів у відповідному стовпчику
 
 

Рейтинговий список наукових робіт

Шифр роботиБали*Допущено до участі у конференції
1
Comsol 198 Так
2
Датчики 178 Так
3
Промінь 174 Так
4
color 149 Так
5
Квант (фотон) 149 Так
5
Псевдо спін-вентель 148 Так
7
GSK 2018 147 Так
8
Термометр волоконно-оптичний 140 Так
9
Керр Фотон 136 Так
10
Лазер-техно 136 Так
10
MicroGrid- PLC 135 Так
12
Динаміка 134 Так
13
BlindNavigation 128 Так
14
Віддалене керування 123 Так
15
Шкірно-гальванічна реакція 118 Так
16
Характер 101 Так
16
Автоматизація досліджень 101 Так
18
СПЕКТР 81 Так
19
E.PINK 69 Ні
20
ARM WRESTLING 68 Ні
21
Яскравість 65 Ні
* Отримані бали складаються з суми оцінок рецензентів та додаткових балів, що нараховані рішенням конкурсної комісії за публікації, які не вказані напряму в тексті роботи і, відповідно, не оцінені рецензентами, але присутні в анкетах участників і/або є їх копії в супровідних документах до роботи. Загальна кількість балів за п.9 рецензії, разом з оцінками рецензентів, що виставлені за цим пунктом, не може перевищувати 20.
 

Список запрошених для участі у підсумковій конференції

Бура Іван Вікторович, Вінницький національний технічний університет

Галан Іван Ростиславович, Національний університет «Львівська політехніка»

Данильченко Петро Сергійович, Сумський державний університет

Димерець Андрій Віталійович, Чернігівський національний технологічний університет

Євтушенко Дарія Олександрівна, Харківський національний університет радіоелектроніки

Євтушенко Федір Олександрович, Харківський національний університет радіоелектроніки

Ісмаїлов Ріфат Аріф огли, Миколаївський національний університет ім.. В.О. Сухомлинського

Карягін Жан Геннадійович, Донбаська державна машинобудівна академія

Ларічкін Олексій Вікторович, Донбаська державна машинобудівна академія

Марченко Віталій Володимирович, Дніпровський державний технічний університет

Овруцький Максим Сергійович, Сумський державний університет

Петрикеєв Євген Ігорович, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Поляков Антон Олександрович, Національний авіаційний університет

Прислупська Ольга Іванівна, Ужгородський національний університет

Приходько Владислав Віталійович, Сумський державний університет

Радченко Костянтин Миколайович, Національний авіаційний університет

Руснак Максим Сергійович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Становський Євген Юрійович, Київський національний університет технологій та дизайну

Талабанюк Михайло Олександрович, Київ, Національний авіаційний університет

Тєлєга Владислав Володимирович, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Шилін Євген Леонідович, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Результати підсумкової конференції

Рейтинг
Назва роботиШифрДоповідач(і)Навчальний закладЗаочне оцінювання (макс. 20)Презентування роботи (макс. 40)Ведення дискусії (макс. 40)Сума балів (макс. 100)Диплом
1
Високочастотні імпульсні стабілізатори напруги Comsol Димерець Андрій Віталійович Чернігівський національний технологічний університет 19,8 33,4 31,9 85,1 I ступеня
2
Використання технології PLC для передавання інформації у MicroGrid MicroGrid- PLC Тєлєга Владислав Володимирович, Петрикеєв Євген Ігорович НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 13,5 35,1  34,7 83,3 II ступеня
3
Моделювання фізичних процесів втрати енергії у фотоперетворювачах 3-го покоління із поглинальним шаром Cu2ZnSnS4 Квант (фотон) Данильченко Петро Сергійович  Сумський державний університет 14,9 34,4 31,7 81,0 III ступеня
4
Апаратно-програмний комплекс навігації для людей з інвалідністю за зором BlindNavigation Поляков Антон Олександрович Національний авіаційний університет, м. Київ 12,8 32,9 35,1 80,8 III ступеня
5
Формування одинарної квантової точки InAs у структурі гетеронановіскера GaAs - КТ InAs-GaAs CVD - методом GSK 2018 Галан Іван Ростиславович Національний університет «Львівська політехніка» 14,7 32,3 30,4 77,4 III ступеня
6
Розробка автоматизованої системи вимірювання енергетичних показників імпульсного електричного струму Автоматизація досліджень Ларічкін Олексій Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ  10,1 31,7  28,1  69,9 за кращу дистанційну доповідь
7
Багатофункціональний перетворювальний агрегат з функцією стабілізації напруги для комбінованої системи електроживлення з фотоелектричною сонячною батареєю Промінь Становський Євген Юрійович Київський національний університет технологій та дизайну 17,4 26,9 25,4  69,7 за кращу роботу в галузі відновлювальної енергетики
8
Термостабільні датчики магнітного поля на основі псевдо спін-вентельних структур Псевдо спін-вентель Овруцький Максим Сергійович Сумський державний університет 14,8  28,1  25,9 68,8  за кращу роботу в галузі електронного матеріалознавства
9
Самоподібні  послідовності з покращеною завадостійкістю в системах «Розумний будинок» з інфрачервоним каналом керування color Руснак Максим Сергійович Чернівецький національний університет імені  Юрія Федьковича 14,9  28,4  24,3 67,6  за інноваційний характер розробки
10
Моніторинг чадного газу Датчики Приходько Владислав Віталійович Сумський державний університет 17,8  28,3 21,4 67,5 за прикладний характер роботи
11
Система віддаленого керування електронними побутовими пристроями віддалене керування Ісмаїлов Ріфат Аріф огли Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського  12,3 23,7 22,0 58,0 за оригінальне технічне рішення

Переможці

Диплом ступеня:
Назва роботи*ШифрАвтор(и)КерівникНавчальний заклад
1
Високочастотні імпульсні стабілізатори напруги Comsol Димерець Андрій Віталійович Городній Олексій Миколайович, к.т.н., ст. викл. кафедри «Промислової електроніки» Чернігівський національний технологічний університет
2
Використання технології PLC для передавання інформації у MicroGrid MicroGrid- PLC Тєлєга Владислав Володимирович, Петрикеєв Євген Ігорович Ямненко Юлія Сергіївна, д.т.н., професор, завідувач кафедри «Промислової електроніки» НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
3
Моделювання фізичних процесів втрати енергії у фотоперетворювачах 3-го покоління із поглинальним шаром Cu2ZnSnS4 Квант (фотон) Данильченко Петро Сергійович  Опанасюк Анатолій Сергійович, д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри електроніки та комп’ютерної техніки Сумський державний університет
3
Апаратно-програмний комплекс навігації для людей з інвалідністю за зором BlindNavigation Поляков Антон Олександрович Артамонов Євген Борисович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління Національний авіаційний університет, м. Київ
3
Формування одинарної квантової точки InAs у структурі гетеронановіскера GaAs - КТ InAs-GaAs CVD - методом GSK 2018 Галан Іван Ростиславович Губа Сергій Костянтинович, к.т.н., доцент кафедри напівпровідникової електроніки Національний університет «Львівська політехніка»

* Для перегляду роботи натисніть на її назву

 

Контакти

Відповідальний секретар оргкомітету, к.т.н., доцент Гордієнко Вячеслав Валентинович, тел.: (0462) 665-185, 665-176, E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.