Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»

Національний університет "Чернігівська політехніка" запрошує студентів взяти участь у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка»,  який буде проходити на базі кафедри "Електроніка, автоматика, робототехніка та мехатроніка" Національного університету "Чернігівська політехніка". 

 

Напрямок конкурсу

В конкурсі можуть взяти участь студенти-дослідники, які мають досвід наукових досліджень та експериментальних розробок за науковими напрямками конкурсу.

Наукові напрямки конкурсу:

  • мікро- та наноелектроніка;
  • електронні пристрої та системи;
  • акустотехніка.

Вимоги

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17)

Терміни подачі робіт

Роботи необхідно надсилати до 21 квітня 2024 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Національний університет "Чернігівська політехніка", вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14035.

Також необхідно обов'язково надіслати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf), відомості про автора та наукового керівника (включно телефон та електронну адресу) на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Окрім цього, за наявності, надсилаються скановані копії актів впровадження, патентів, наукових статей, тез доповідей на наукових конференціях автора(ів) (у тому числі копії титульної сторінки наукового видання та змісту, де вказані П.І.Б. і назва публікації автора(ів)), опубліковані на дату подання наукової роботи на конкурс.

До Конкурсу допускаються оригінальні наукові роботи, що має бути підтверджено довідкою про відсутність плагіату у науковій конкурсній роботі із зазначенням рівня унікальності тексту (не менше 70% оригінального тексту), яка засвідчена підписом відповідальної особи та печаткою ЗВО.

Наукові роботи, подані на Конкурс з порушенням вимог, до участі у Конкурсі не допускаються та знімаються з розгляду.

За результатами рецензування наукових робіт Галузева конкурсна комісія сформує рейтинговий список, який оприлюднить до 20 червня 2024 року, прийме рішення про визначення переможців Конкурсу та нагородження їх дипломами. Інші учасники Конкурсу отримають сертифікати.

Також просимо в термін до 31 березня 2024 року запропонувати кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу які зможуть взяти участь в роботі галузевої конкурсної комісії та апеляційної комісії.

 

З метою поліпшення проведення конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Електроніка» свої відгуки, зауваження і пропозиції щодо його проведення, можна надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  протягом березня-червня 2024 року.

 

Контакти

Відповідальний секретар оргкомітету, к.т.н. Городній Олексій Миколайович, тел.: (0462) 665-185,   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.