Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

До нас з гостьовою лекцією 12 грудня 2023 року завітав наш стейкхолдер, виконуючий обов'язки виконавчого директора, головний інженер ТОВ «Ютекс Україна» Микола Стельмах. 

Для здобувачів вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів Микола прочитав лекцію на тему: "Знайомство з виробництвом оптоволоконного кабелю", протягом якої він  познайомив аудиторію з компанією «Ютекс Україна», її діяльністю, історією, поточною ситуацією на підприємстві, розповів про історію створення, характеристики та сфери використання оптоволокна,  про  конструкцію кабелів, а саме, з яким матеріалів вони виготовляються та яке наповнення використовується, сфери використання різних типів кабелів, подальші перспективи кабельного виробництва у нас.

Також на лекції значна увага була приділена обладнанню, яке використовується для виготовлення кабелів, складу виробничих ліній. Озвучені найпоширеніші проблеми і нюанси роботи обладнання (в частині електронних та електромеханічних складових лінії) та шляхи їх вирішення. В заключній частині бесіди лектор відповів на запитання слухачів та запросив їх на екскурсію до свого підприємства. Було вирішено організувати таку екскурсію на початку наступного семестру.

Дякуємо Миколі Стельмаху за таку чудову і корисну лекцію для наших студентів. ЇЇ матеріали будуть використовуватися в бакалаврському курсі "Елементна база електронних пристроїв" та магістерському курсі "Електронні промислові пристрої".

Всі присутні залишилися задоволені таким заходом і з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0