Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

24 березня 2023 року відбулося засідання кафедри ЕАРМ, яке відвідав наш випускник 2013 року випуску, група ПЕ-081, а зараз в.о. виконавчого директора заводу "Ютекс Україна" Микола Стельмах. Він має великий досвід роботи за фахом, працював на підприємствах "П'єзосенсор",  "Слов'янські шпалери" (Корюківська фабрика технічного паперу), "ТАН" і зараз працює в "Ютекс Україна".

Завод,"Ютекс Україна"(Чернігівський кабельний завод)  – один з провідних виробників оптичного кабелю на території України (http://www.utexua.com/uk/), знаходився в селі Шестовиця і був зруйнований під час бойових дій. Зараз він відновлений на нових площах в м. Чернігів. Микола розповів про історію заводу, його продукцію та виробничі лінії, задіяних там фахівців та вимоги до знання та навичок випускників, необхідних для працевлаштування на подібних підприємствах. 

Ми ознайомили гостя з новими лабораторіями кафедри та навчальними програмами спеціальності 171 - Електроніка бакалаврського та магістерського рівня, що реалізуються зараз на кафедрі ЕАРМ. Обговорили різні освітні компоненти та погодили можливі зміни в програмах для кращої адаптації їх до вимог сучасного виробництва. Також вирішили укласти договір між НУ "Чернігівська політехніка" та "Ютекс Україна" про використання їх як бази практики для студентів нашого університету.

Дякуємо Миколі Стельмаху за плідну зустріч та збираємось тепер до них в гості разом зі студентами нашої кафедри.

 

 

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0