Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

Mobile menu
  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

Сторінка конкурсу: https://inel.stu.cn.ua/index.php/naukova-diyalnist/konkursi/elektronika-2022

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 05 листопада 2021 року №1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021-2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 року №1457» (далі Конкурс) Національний університет «Чернігівська політехніка» призначено базовим закладом вищої освіти для проведення II туру Конкурсу з спеціальності «Електроніка».

Заключний (другий) етап Конкурсу у вигляді  підсумкової науково-практичної конференції відбудеться 20-22 квітня 2022 року.

Конкурс буде проходити на базі кафедри «Електроніка, автоматика, робототехніка та мехатроніка» НУ «Чернігівська політехніка».

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у вищих навчальних закладах України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах, студенти вищих навчальних закладів інших країн.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше двох осіб) з актуальних проблем спеціальності «Електроніка» (від одного вищого навчального закладу не більше трьох робіт), які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, не мають відзнак НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Роботи, що подаються на конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог, викладених в «Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17 ):

  • текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1.5, кегль – 14, аркуш формату А4 (210´297 мм), поля: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє і нижнє - по 20 мм;
  • обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;

наукова робота повинна містити титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

  • наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
  •  наукові роботи виконуються українською мовою, подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях;
  • у конкурсних роботах, а також в інших супровідних документах прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу замінюються відповідним шифром (шифр – не більше двох слів).
  • відомості про авторів та наукового керівника (включно з електронними  адресами та телефонами), а також, за наявності, копії патентів, наукових статей автора (авторів) тощо подаються в окремому запечатаному конверті, на якому вказують шифр роботи.

Наукові роботи,  подані з порушенням вимог, повертаються до вищого навчального закладу.

Роботи необхідно надсилати до 15 лютого 2022 року (за поштовим штемпелем) з позначкою «На конкурс студентських наукових робіт з спеціальності «Електроніка»» за адресою: Національний університет «Чернігівська політехніка», вул. Шевченка, 95, м. Чернігів, 14035.

Також необхідно надсилати електронний варіант роботи (формат Adobe Acrobat (*.pdf) або MS Word (*.doc, *.docx, *.rtf), електронні адреси, контактні телефони авторів та наукового керівника на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За результатами першого етапу (рецензування наукових робіт) авторам кращих  робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції (не пізніше ніж за два тижні до дати її проведення) для наукової доповіді та захисту роботи.

 Другий етап другого туру Конкурсу, тобто підсумкова науково-практична конференція, відбудеться в режимі відеоконференції з використанням програми Zoom.

 Також просимо в термін до 5 лютого 2022 року запропонувати кандидатури наукових, науково-педагогічних працівників вашого закладу, які зможуть взяти участь у роботі галузевої конкурсної комісії, апеляційної комісії та в рецензуванні наукових робіт.

Інформація про Конкурс (рейтинговий список наукових робіт, результати підсумкової конференції тощо) розміщена на офіційному сайті  http://inel.stu.cn.ua/konkurs.

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0