• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

З 20 по 21 вересня 2019 року у м. Вінниця за ініціативою громадської організації «Технічний скаутський рух IT-Scouts» на базі Вінницького національного технічного університету  відбулися Всеукраїнські командні змагання для молоді «Хакатон IТ-Scouts з робототехніки «Smart-City» серед студентів вищих навчальних закладів України, учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та гуртків з робототехніки. У змаганнях прийняли участь команди з майже 20-ти областей.

Команда Чернігівського національного технологічного університету була складена зі студентів кафедр ЕАРМ та БРАС Куца Євгенія (гр. МПЕп-181), Кондрашевського Віктора (гр. РА-161), Дьогтяра  Руслана (гр. ПЕ-181), Велігорського Олександра (гр. ПЕ-181). Команду ЧНТУ до виступу готували співробітники кафедри ЕАРМ - ст. викл., к.т.н. Городній О.М., доцент кафедри, к.т.н., доцент Ревко А.С. та кафедри БРАС - зав. каф., к.т.н., доцент Велігорський О.А.

Задачею кожної команди було розробити мобільного робота та провести його по моделі міста, виконуючи певні завдання (переміщувати предмети, натискати на кнопки, тощо). За результатами участі серед студентів закладів вищої освіти наша команда зайняла призове третє місце, отримала відповідний диплом та цінні подарунки.

Вітаємо наших студентів з успішним виступом!

Більш детальна інформація - на сайті IT Scouts

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0