• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

У 2015/2016 навчальному році в рамках співробітництва нашого університету зі школами міста Чернігова була підготовлена учнем ЗНЗ №19 9-а класу Нагорним Павлом науково-дослідна робота «Поліпшення енергетичних параметрів та характеристик системи електроживлення кабінетів фізики» під керівництвом асистента кафедри промислової електроніки, кандидата технічних наук Городнього Олексія Миколайовича. Ця робота стала переможцем I-го (міського) та II-го (обласного) етапу конкурсу-захисту наукових робіт вихованців Малої академії наук України обдарованої молоді та була представлена на III (всеукраїнському) етапі у підсекції «Електроніка та приладобудування», де отримала диплом III ступеня. 

(Біль докладніша інформація і фото знаходяться в повному тексті новини.) 

В процесі підготовки цієї роботи були задіяні лабораторії кафедри промислової електроніки ЧНТУ та кабінети фізики ЗНЗ №19. Крім того було розроблено та виготовлене спеціалізоване джерело живлення з цифровим вимірювальним модулем, яке дозволяє значно спростити та поліпшити якість проведення практичних та лабораторних занять з фізики в школах.

 Практичне значення цієї розробки було підтверджено сумісною комісією з фахівців управління освіти Чернігівської міської ради та кафедри промислової електроніки ЧНТУ, про що був складений відповідний акт впровадження в навчальний процес ЗНЗ №19 цієї  розробки.

 Матеріали науково-дослідної роботи доповідалися Нагоргим П.В. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі» 2016 у підсекціях «Промислова електроніка» та «Метрологія і фізика» ЧНТУ. За результатами доповідей підготовлено 2 наукові публікації.

Нагадаємо, що аналогічних результатів у 2014-му році досягав ще один учень, Димерець Андрій Віталійович,  на той час учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17, та вихованець гуртка: «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», який діє на базі кафедри промислової електроніки ЧНТУ під егідою МАН України в Чернігівській області, керівник гуртка, к.т.н., доцент Ревко Анатолій Сергійович, доцент кафедри промислової електроніки.  Зараз Димерець Андрій Віталійович є студентом групи ПЕ-141  нашого університету і здобуває вищу освіту за напрямком "Електроніка" (випускна кафедра: "Промислова електроніка").

Вихованці гуртків МАН України під керівництвом викладачів кафедри промислової електроніки, к.т.н., доц. Ревка А.С., та к.т.н., Городнього О.М., регулярно приймають участь у всеукраїнських конкурсах-захистах наукових робіт та завойовують призові місця. Запрошуємо з нового навчального року обдарованих школярів від 8-х до 11-х класів записуватися до гуртків МАН, тим більше що відвідування цих гуртків безкоштовне. За більш детальною інформацією, щодо діяльності гуртків, можна звертатися до МАН або на кафедру промислової електроніки.

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0