• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

З 7 по 10 квітня 2014 року у м. Києві проходив III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секціях технічних, комп’ютерних, екології та аграрних наук.
В цьому конкурсі приймав участь Димерець Андрій Віталійович, учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17, вихованець гуртка «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», який діє на базі кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету під егідою МАН України в Чернігівській області, керівник гуртка, к.т.н., доцент Ревко Анатолій Сергійович, доцент кафедри промислової електроніки.
Науково-дослідна робота «Навчально-ігрова програма «Кубик Рубіка»» була підготовлена учнем на заняттях гуртка і представлена на конкурс-захист у відділенні комп'ютерних наук, секції: «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми».
Конкурс-захист проходив у три етапи: міський, обласний та всеукраїнський. На кожному етапі відбувалося оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни (в нашому випадку – математика) у вигляді контрольної роботи, заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт та прилюдний захист науково-дослідницьких робіт.
Зайнявши перші місці у міському та обласному конкурсі-захисті, Димерець А.В. здобув право від чернігівської області представляти свою науково-дослідницьку роботу у відповідній секції на III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту, де й виборов диплом ІІІ ступеня.
Вітаємо Димерця Андрій Віталійович та його керівника з високим досягненням!

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0