• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

Викладачі та студенти кафедри Промислової електроніки ім. В.М.Рядського взяли участь у щорічній Міжнародній конференції науковців та інженерів 38th International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2018), яка відбулася 23-25 квітня 2018 в НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" під егідою IEEE (Institute of Electrical and Electronic Engineers). Матеріали цієї конференції входять до світового здобутку інженерів з електронних та інформаційних технологій та індексуються авторитетними міжнародними базами знань. Завдяки таким публікаціям світове наукове товариство та міжнародні корпорації можуть впевнитися в високій кваліфікації науковців кафедри та наших випускників.

Співробітники та студенти-магістранти представили 6 доповідей, які продемонстрували результати практичних розробок та теоретичних досліджень деяких наукових напрямків роботи кафедри.

Зокрема були представлені роботи, що стосуються реалізації спеціалізованих блоків керування за допомогою мов опису апаратури (VHDL, Verilog) на мікросхемах FPGA (Роман Єршов, старший викладач кафедри), високоточного керування двигунами (Анатолій Ревко, доцент кафедри; Роман Єршов), новітніх топологій високочастотних малогабаритних перетворювачів електричної енергії (Анатолій Ревко; Денис Якосенко і Дмитро Безносько, студенти групи МПЕн-161) та аналізу мікроплівок на поверхні металів (Володимир Войтенко, доцент кафедри; Олександр Матюшкін, студент групи МПЕн-161), а старший викладач кафедри Роман Єршов ще й виконував обов’язки модератора одного з засідань конференції у секції електроніки.

Крім вищезазначених учасників, в конференції представляли свої досягнення ще й студенти-магістранти кафедри Промислової електроніки, що приймають участь у наукових розробках інших кафедр ЧНТУ(зокрема, студент групи МПЕн-161 Богдан Пахалюк).

Варто зазначити, що багато відомих науковців як в Україні так і за кордоном, у тому числі і молодих вчених, розпочали свій успішний шлях з кафедри Промислової електроніки будучи студентами, аспірантами та співробітниками кафедри.

Тож запрошуємо абітурієнтів - майбутніх науковців, що хочуть зробити вагомий внесок у вітчизняну та світову науку, до нас на навчання!

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0