• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

Диплом II ступеню виборов учень 10 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради Нагорний Павло, який під керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри промислової електроніки Городнього Олексія Миколайовича підготував свій інноваційний проект та представив його на розгляд журі на VII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», що проходила у м. Києві.

Національний центр «Мала академія наук України» 15–17 листопада вже всьоме проводив виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». 

 Роботи учасників були розподілені за сімома номінаціями: «Електроніка та приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Роботехніка та роботехнічні системи», «Машинобудування» і «Технічна творчість та винахідництво». Деякі розробки можуть уже практично впроваджуватися у різних галузях науки і техніки.

Чернігівську область представляли 6 вихованців гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді». 

Оцінювали школярські проекти науково-педагогічні працівники вишів та галузевих інститутів НАН України. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета.

Переможцями виставки стали три вихованця гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», які отримали два дипломи II ступеню та один диплом III ступеню. У їх складі  і Нагорний Павло, з проектом: «Дослідження та поліпшення енергетичних параметрів та характеристик системи електроживлення кабінетів фізики», отримав диплом II ступеню та відповідну грошову винагороду.

Загалом на виставці-конкурсі було представлено 89 проектів. 

 

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0