Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

Mobile menu
  • VTEM Image Show

27 жовтня 2011 року в головному спортивному залі ЧДТУ відбувся турнір з настільного тенісу серед студентів і викладачів, присвячений річниці кафедри промислової електроніки. Всього в змаганні взяло участь 7 студентів, які представляли всі групи напрямку підготовки 6.050802 "Електронні пристрої та системи", та 1 викладач кафедри ПЕ.
Матчі проводились по коловій системі, і кожен мав змогу зіграти з кожним. Боротьба була дуже напруженою, і після 4-го туру 4 учасники претендували на перемогу в турнірі, тримаючись без поразок. Лише останні ігри розставили все по місцям. За результатами проведених 28 матчів, переможцем турніру став студент групи ПЕ-101 Куліш В, який не програв жодної партії. Друге місце зайняв студент гр. ПЕ-091 Пирог С., а третє - ст. гр. ПЕ-111 Ларіков С.
Після проведення турніру призери були нагороджені почесними грамотами, а переможець, Куліш В. - отримав солодкий приз наданий профкомом студентів ЧДТУ.