У період з 20 по 25 червня  2016 року на кафедрі Промислової електроніки відбувся захист дипломних робіт ОКР «Бакалавр» студентів групи ПЕ-121 за  напрямом 6.050802 − «Електронні пристрої та системи».

Екзаменаційна комісія у складі:
голова комісії – Іванов Володимир Євгенійович, заступник Головного Конструктора  ПАТ “ЧеЗаРа”
та члени комісії:
1)Денисов Ю.О. – д.т.н., професор, зав. кафедри ПЕ;
2)Гордієнко В.В.. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ;
3)Ревко А.С. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ;
та  секретар комісії – Єршов Р.Д., асистент кафедри ПЕ,
виставила наступні оцінки:
1)БЕЗНОСЬКО Дмитро Анатолійович, «Система керування положенням крокового двигуна з застосуванням мікроконтролера» (керівник – ас. Єршов Р.Д.), − відмінно (90). 
2)КУЗЬМЕНКО Ігор Юрійович,  «Лабораторне джерело живлення» (керівник − к.т.н., доцент Войтенко В.П.), − задовільно (70).
3)ЛІСЕНИЙ Сергій Олексійович,  «Імпульсний послідовний перетворювач напруги зі  спеціалізованою мікросхемою керування» (керівник − д.т.н., професор Денисов Ю.О.), − задовільно (70).
4)ЛИТВИНЕНКО Максим Сергійович,   «Електронна система керування мікрокліматом в замкненому об’ємі» (керівник − к.т.н., доцент Войтенко В.П.), − відмінно (93).
5)МАКАРА  Микита Сергійович,  «Система керування теплоелектричним нагрівачем з мікроконтролерним   регулятором» (керівник − к.т.н., доцент Гордієнко В.В.), − задовільно (63).
6)МАТЮШКІН Олександр Олександрович,  «Двоконтурна система керування двигуном постійного струму з реверсуванням» (керівник – асистент Єршов Р.Д.), − відмінно (95). Диплом бакалавра з відзнакою.
7)НОВИК Костянтин Євгенійович,  «Система управління освітленням  на базі мікроконтролера» (керівник − к.т.н., доцент Гордієнко В.В.), − добре (75).
8)ПАХАЛЮК Богдан Петрович,  «Двоколісний мобільний робот з бездротовим керуванням» (керівник − к.т.н., доцент каф. БРАС Хоменко М.А.), − відмінно (95).
9)СВИРИДЕНКО Олександр Віталійович, «Система регулювання  температури на основі мікроконтролера» (керівник − д.т.н., професор Денисов Ю.О.), − задовільно (63).
10)ФИЛИМОНОВ Ілля Юрійович,  «Інтелектуальна система керування спожитою лампами розжарювання потужністю» (керівник – асистент Єршов Р.Д.), − добре (75).
11)ХЛЮПО  Денис Валерійович, «Пристрій керування двигуном постійного струму на основі мікросхеми  програмованої логіки» (керівник – д.т.н., професор Денисов Ю.О.), − задовільно (60).
12)ХОВПУН  Дмитро Сергійович,  «Автоматичний електронний зарядний пристрій з мікропроцесорним керуванням»  (керівник − к.т.н., асистент Городній О.М.), − задовільно (73).
13)ЯКОСЕНКО  Денис Сергійович, «Мікропроцесорна система регулювання швидкості двигуна постійного струму» (керівник − д.т.н, професор Денисов Ю.О.), − відмінно (90).
14)ЯЦЕНКО  Сергій Ігорович, «Електронна система керування світлодіодним модулем» (керівник − к.т.н., доцент Войтенко В.П.), − відмінно (95).


Всім присвоєна кваліфікація: "бакалавр з електроніки».
Вітаємо бакалаврів  з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у житті та запрошуємо всіх до вступу в магістратуру кафедри ПЕ!

Коментарів (0) Переглядів: 619

 

17 червня 2016 року на кафедрі Промислової електроніки відбувся захист дипломних проектів ОКР «Спеціаліст» студентів групи ПЕ-111.

Екзаменаційна комісія у складі:
Голова комісії – Іванов Володимир Євгенійович, заступник Головного Конструктора ПАТ “ЧеЗаРа”.
Та Члени комісії: 
1) Денисов Ю.О. – д.т.н., професор, зав. кафедри ПЕ;
2) Войтенко В.П. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ;
3) Денисова Н.М. – к.т.н., доцент кафедри ХТ.
та Секретар комісії – Єршов Р.Д., асистент кафедри ПЕ
виставила наступні оцінки:
1) ВИСОЦЬКА Катерина Михайлівна, «Вимірювач електричних параметрів акумулятора» (керівник − к.т.н., доцент Ревко А.С.), − задовільно.
2) МОЛЧАНОВ Сергій Володимирович, «Зварювальний пристрій з контролем від перегрівання» (керівник − д.т.н., професор Денисов Ю.О.), − відмінно.
3) МОХНАЧ Ігор Михайлович, «Однофазний ККП для лабораторних застосувань» (керівник − к.т.н., доцент каф. ІВТМтаФ Степенко С.А.), − добре.
4) БОРЗДИЙ Денис Вікторович, «Пристрій тривалої реєстрації електрокардіограми» (керівник − к.т.н., доцент Гордієнко В.В.), − задовільно.
Всім присвоєна кваліфікація інженер електронної техніки.

Вітаємо спеціалістів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у житті!

Коментарів (0) Переглядів: 571

03 червня 2016 року до ЧНТУ завітав випускник спеціальності "Електронні системи" Білорус Ігор, який зараз очолює відділ апаратного забезпечення одного з найбільш успішнх українських стартапів Petcube.Під час візиту Ігор зустрівся зі студентами напрямів "Електронні пристрої та системи", "Радіоелектронні апарати" та викладачами ЧНТУ. Він розповів про особливості виведення на ринок електронної розробки у сучасних умовах, про особливості роботи з китайськими виробниками, місце України в розробці високотехнологічних електронних розробок та дав поради студентам. Загалом, зустріч вийшла дуже цікавою в першу чергу для студентів, так як вони побачили, що докладаючи зусиль і сумлінно працюючи як на заняттях так і самостійно можна досягти успіху. Наприкінці зустрічі Ігор презентував університету 8 відлагоджувальних пристроїв власної розробки (на фото), які дозволять студентам покращити практичні навички роботи з сучасними мікроконтролерами, системами відображення інформації та інтерфейсами.(У повному тексті новини є фотозвіт)

Коментарів (1) Переглядів: 1216

18-20 травня 2016 року у НТУУ «Київський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки».

До складу команди від університету входив представник нашої кафедри  Димерець Андрій Віталійович, студент 2-го курсу (гр. ПЕ-141), який в особистому заліку зайняв ІІ місце, а вся команда в цілому зайняла  І місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших  звитяг!

 

Коментарів (2) Переглядів: 572

18-21 квітня 2016 року на базі кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів і систем Чернігівського національного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електронні пристрої та системи».

Учасникам пропонувалися оригінальні задачі з енергетичної електроніки, мікропроцесорної техніки, аналогової та цифрової схемотехніки, засобів вимірювань, твердотілої електроніки.
До складу журі були запрошені науково-педагогічні працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Херсонського національного технічного університету, Сумського державного університету та Чернігівського національного технологічного університету. За результатами перевірки робіт були визначені переможці.

В особистому заліку:
І місце виборов Соловйов Валерій Сергійович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
ІІ місце виборов Матюшкін Олександр Олександрович, Чернігівський національний технологічний університет;
ІІІ місце виборов Породько Тарас Вікторович,Чернігівський національний технологічний університет.

У командному заліку:
І місце здобула команда Чернігівського національного технологічного університету у складі: Породько Тарас Вікторович, Матюшкін Олександр Олександрович, Яценко Сергій Ігоревич;
ІІ місце здобула команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в складі: Крилов Артем Вадимович, Слушинський Богдан Миколайович, Соловйов Валерій Сергійович;
ІІІ місце здобула команда Сумського державного університету в складі: Литвиненко Іван Юрійович, Євдокименко Владислав Сергійович, Тарасенко Арсеній Ігоревич.

Крім того, спеціальними грамотами були нагороджені:
Соловйов Валерій Сергійович (НТУУ України «Київський політехнічний інститут») – за краще розв’язання задачі з енергетичної електроніки та за краще розв’язання задачі з аналогової схемотехніки;
Матюшкін Олександр Олександрович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з цифрової схемотехніки;
Породько Тарас Вікторович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з метрології;
Батаченко Сергій Миколайович (НТУ «Харківський політехнічний інститут») та Яценко Сергій Ігоревич (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з мікропроцесорної техніки;
Литвиненко Іван Юрійович (Сумський державний університет) – за краще розв’язання задачі з твердотілої електроніки.

 Переможці отримали цінні призи (плати Arduino з аксесуарами) від партнера олімпіади IEEE Ukraine Section (Українська секція ІЕЕЕ).

Вітаємо всіх призерів олімпіади і бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!

 Більш докладну інформацію про олімпіаду, включаючи фотозвіт, можна отримати на сайті олімпіади http://inel.stu.cn.ua/olympiad/index2016.html

Коментарів (2) Переглядів: 653