18-21 квітня 2016 року на базі кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів і систем Чернігівського національного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електронні пристрої та системи».

Учасникам пропонувалися оригінальні задачі з енергетичної електроніки, мікропроцесорної техніки, аналогової та цифрової схемотехніки, засобів вимірювань, твердотілої електроніки.
До складу журі були запрошені науково-педагогічні працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Херсонського національного технічного університету, Сумського державного університету та Чернігівського національного технологічного університету. За результатами перевірки робіт були визначені переможці.

В особистому заліку:
І місце виборов Соловйов Валерій Сергійович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
ІІ місце виборов Матюшкін Олександр Олександрович, Чернігівський національний технологічний університет;
ІІІ місце виборов Породько Тарас Вікторович,Чернігівський національний технологічний університет.

У командному заліку:
І місце здобула команда Чернігівського національного технологічного університету у складі: Породько Тарас Вікторович, Матюшкін Олександр Олександрович, Яценко Сергій Ігоревич;
ІІ місце здобула команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в складі: Крилов Артем Вадимович, Слушинський Богдан Миколайович, Соловйов Валерій Сергійович;
ІІІ місце здобула команда Сумського державного університету в складі: Литвиненко Іван Юрійович, Євдокименко Владислав Сергійович, Тарасенко Арсеній Ігоревич.

Крім того, спеціальними грамотами були нагороджені:
Соловйов Валерій Сергійович (НТУУ України «Київський політехнічний інститут») – за краще розв’язання задачі з енергетичної електроніки та за краще розв’язання задачі з аналогової схемотехніки;
Матюшкін Олександр Олександрович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з цифрової схемотехніки;
Породько Тарас Вікторович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з метрології;
Батаченко Сергій Миколайович (НТУ «Харківський політехнічний інститут») та Яценко Сергій Ігоревич (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з мікропроцесорної техніки;
Литвиненко Іван Юрійович (Сумський державний університет) – за краще розв’язання задачі з твердотілої електроніки.

 Переможці отримали цінні призи (плати Arduino з аксесуарами) від партнера олімпіади IEEE Ukraine Section (Українська секція ІЕЕЕ).

Вітаємо всіх призерів олімпіади і бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!

 Більш докладну інформацію про олімпіаду, включаючи фотозвіт, можна отримати на сайті олімпіади http://inel.stu.cn.ua/olympiad/index2016.html

Коментарів (2) Переглядів: 469

На кафедрі 13 квітня 2016 року відбулась зустріч з представниками  заводу Jabil, що знаходиться в м. Ужгород, Закарпатської області та випускає електроніку на замовлення провідних фірм. 

На зустріч зібралися студенти старших курсів спеціальностей "Електронні системи", "Радіоелектронні апарати" та "Метрологія і вимірювальна техніка".

Представники заводу розповіли що і як виготовляють та запросили на стажування з подальшим працевлаштуванням.

 

Коментарів (0) Переглядів: 432

квітня 2016 р. на кафедрі ПЕ відбувся науковий семінар НАНУ: «МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ КЕРУВАННЯ ЯКІСТЮ ЕНЕРГЕТИЧНИХ І ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК НАПІВПРОВІДНИКОВИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ».

Тема доповіді: «DC/DC перетворювач з м’якою комутацією і інвертором струму на вході»

 Доповідав асистент каф. БРАС Косенко Роман Анатолійович.

Матеріали семінару знаходяться в повному тексті цього повідомлення. 

Коментарів (3) Переглядів: 632

На нашій кафедрі 29 січня 2016 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт бакалаврів нарямку підготовки "Електронні пристрої та системи" групи ЗПЕ-111.
Державна екзаменаційна комісія у складі:
Голова комісії – Дегтеренко Анатолій Миколайович, заступник начальника департаменту підготовки виробництва і розвитку ПАТ “ЧеЗаРа”.
Члени комісії:
1. Денисов Ю.О. – д.т.н., професор, зав. кафедри ПЕ;
2. Гордієнко В.В. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ;
3. Ревко А.С. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ.
Секретар комісії – Єршов Р.Д., асистент кафедри ПЕ.
Виставила наступні оцінки:
1. Приз Інна Сергіївна, "Бортова система стабілізації напруги з імпульсним перетворювачем та ПІ-регулятором" (керівник - асистент Городній О.М.), добре.
2. Дряпіка Валентин Миколайович, "Багатофункціональна система вимірювання температури" (керівник - к.т.н., доцент Гордієнко В.В. ), задовільно.
3. Федченко Олександр Миколайович, "Мережевий імпульсний стабілізатор послідовного типу з індикацією вихідної напруги(керівник - асистент Городній О.М.), задовільно.
4. Гриб Дмитро Сергійович, "Бортова система регулювання освітлення (керівник - д.т.н., професор Денисов Ю.О.), відмінно.
5. Самсоненко Ігор Вікторович, "Система керування електропривода підйомного механізму спеціального призначення" (керівник - к.т.н., доцент Гордієнко В.В.), добре.
6. Дмитренко Анна Олександрівна, "Система керування понижуючим перетворювачем напруги з ПІ-регулятором та індикацією (керівник - асистент Єршов Р.Д.), задовільно.
Всім присвоєна кваліфікація бакалавра з електроніки.

Вітаємо бакалаврів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у навчанні та в житті!

Коментарів (0) Переглядів: 491

На кафедрі промислової електроніки 22 січня 2016 року відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності "Електронні системи" групи МЕ-101.
Державна екзаменаційна комісія у складі:
Голова комісії – Дегтеренко Анатолій Миколайович, заступник начальника департаменту підготовки виробництва і розвитку ПАТ “ЧеЗаРа”.
Члени комісії:
1. Денисов Ю.О. – д.т.н., професор, зав. кафедри ПЕ;
2. Войтенко В.П. – к.т.н., доцент кафедри ПЕ;
3. Денисова Н.М. – к.т.н., доцент кафедри ХТ.
Секретар комісії – Єршов Р.Д., асистент кафедри ПЕ.
Виставила наступні оцінки:
1. Федорова Оксана Олександрiвна, "Електронна система реєстрації та обробки даних електроенцефалографії" (керівник - к.т.н., доцент Войтенко В.П.), відмінно.
2. Костирєва Олександра Андрiївна, "Енергетичні показники електронного ключа підвищуючого квазірезонансного перетворювача з паралельним резонансним контуром" (керівник - д.т.н., професор Денисов Ю.О.), відмінно.
3. Прохорова Альона Олександрiвна, "Енергетичні показники паралельного квазірезонансного перетворювача з послідовним резонансним контуром" (керівник - к.т.н., доцент Гордієнко В.В.), відмінно.
4. Фесенко Артем Петрович, "Електронна система розпізнавання графічних образів (керівник - к.т.н., доцент Ревко А.С.), відмінно.
5. Святний Євген Валерiйович, "Підвищення точності реєстрації біопотенціалів м’язів людини в електронних системах розпізнавання рухів (керівник - к.т.н., доцент Велігорський О.А.), відмінно.
Всім присвоєна кваліфікація магістра по спеціальності 8.05080202 - "Електронні системи"

Вітаємо магістрів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів у житті!

Коментарів (0) Переглядів: 407