Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

 
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Містер ЧДТУ-2012 - промелектронщик Дворник Іван!

Містер ЧДТУ-2012 - промелектронщик Дворник Іван! 8 років 1 місяць тому #42

  • antivirus
  • antivirus аватар
  • Оффлайн
  • Администратор
  • Дописи: 72
  • Репутація: 1
6 грудня, актовий зал Чернігівського державного технологічного університету знову зібрав глядачів. Причина - запланований спеціально до свята Дня української армії, конкурс «Містер Університет 2012».
На цей раз за титул Містера змагались шестеро, і серед них - студент групи ПЕ-091 Іван Дворник.
Переможця члени журі визначали для себе за кількома параметрами: презентація себе, домашнє відео-завдання «Я - українець», спортивний вихід, демонстрація особистого таланту і вихід у фраках.
Додатковим імпровізованим завданням стали питання від членів журі.
Однією з родзинок шоу «Містер Університет» став танець головних героїв в костюмах українських козаків, в модних сонячних окулярах, під популярний шлягер «Gangnam Style».
Другий сюрприз для глядачів - ще одна танцювальна постановка з трейсерськими елементами і польотом «Бетмена» (його роль зіграв Іван Дворник) зі сцени в зал для глядачів.
Через дві з половиною години члени журі визначили «хто є хто» і шість номінацій знайшли своїх власників.
Потім урочиста пауза і довгоочікуване оголошення переможця: «Містером ЧДТУ - 2012» став Іван Дворник (факультет електронних та інформаційних технологій, група ПЕ-091)!

Колектив кафедри ПЕіРА щиро вітає Івана з цією перемогою, та бажає подальших успіхів у всіх його починаннях!

За матеріалами www.stu.cn.ua/news_view/521/
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.103 секунд