Кафедра електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки НУ "Чернігівська політехніка"

 
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Міський фестиваль "Барбекю-2011" був проведений в ЧДТУ

Міський фестиваль "Барбекю-2011" був проведений в ЧДТУ 8 років 1 місяць тому #33

  • antivirus
  • antivirus аватар
  • Оффлайн
  • Администратор
  • Дописи: 72
  • Репутація: 1
03 липня 2011 року в ЧДТУ був проведений міський фестиваль "Барбекю-2011", який був присвячений закінченню навчального року. Навіть злива, яка розпочалась з самого ранку, не змогла перешкодити його проведенню. Розташувавшись під навісом 4-го корпусу, команди, які представляли всі кафедри та структурні підрозділи ЧДТУ, почали готувати свої м"ясні делікатеси. Тут були і шашлики, і печена картопля, і запечена риба, і багато чого іншого. Кожна команда намагалась здивувати гостей і журі, до якого входили представники ректорату ЧДТУ на чолі з ректором та заступник мера Чернігова Анна Романова. Про оригінальність викладачів говорять назви команд - "Я люблю ТК", "Смажений електрон", "Термінатори з ТПМ", "New Сирим", "Saloon", "Іноземні філософи", "3D-бібліотека". Після завершення приготування блюд їх спробували члени журі, які відмітили високу якість та смакові характеристики всіх приготованих шедеврів кулінарної майстерності! Ось таким було завершення навчального року в ЧДТУ.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Час відкриття сторінки: 0.250 секунд