• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

На базі комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся практичний семінар вчителів фізики, керівників гуртків з робототехніки та викладачів Національного університету «Чернігівська політехніка». Метою проведення заходу було ознайомлення присутніх з науково-навчальною програмою «Науково - навчальний програмний пакет для дослідження лінійних та нелінійних електричних кіл», який розробили аспірант кафедри електроніки, автоматики, робототехніки та мехатроніки (ЕАРМ) НУ "Чернігівська політехніка" Андрій Димерець. який одночасно є і керівником гуртку з робототехніки у чернігівському ліцею №32 та учень 11 класу цього ліцею Костянтин Клочко під керівництвом доцент кафедри ЕАРМ, к.т.н Олексія Городнього, керівника гуртків Малої академії наук України (МАН). Даний проєкт був представлений на конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019-2020 навчальному році та дійшов до фінальної частини - третього етапу, що відбувався дистанційно у м. Києві.
Крім розробників пакету в семінарі приймали участь к.т.н., доцент Анатолій Приступа, завідувач кафедри «Електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій» НУ "Чернігівська політехніка", та к.т.н., доцент Анатолій Ревко, доцент кафедри ЕАРМ НУ "Чернігівська політехніка" та керівник гуртків МАН.
Після презентації проєкту відбулося жваве обговорення серед присутніх. Розробники отримали рекомендації від вчителів міста та керівників гуртків щодо розвитку і подальшого впровадження цього програмного пакету в освітній процес.

Переглянути презентацію спікерів

За результатами роботи семінару сформована ініціативна група фахівців, які будуть адаптувати результат обговорення до навчальних планів з фізики та гуртків робототехніки.
Дякуємо всім учасникам семінару за конструктивну співпрацю!

За матеріалами сайту: http://chernigiv-nmc.org.ua/1946-vidbuvsya-spilnij-seminar-nu-chernigivska.html

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0