• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

12 грудня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася непересічна подія. Протягом усього дня в університеті можна було побачити багато гостей, які, разом з нашими науковцями взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Новітні технології сучасного суспільства» (НТСС-2018).

  • Співорганізаторами цього заходу разом з ЧНТУ стали:
  • управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації;
  • управління освіти Чернігівської міської ради;
  • ОКПНЗ «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді».
     

Головна особливість НТСС-2018 – широка репрезентативність школярів та вчителів, які не повинні бути осторонь від науки, а мають стати такими ж науковцями, як викладачі університету та більшість студентів. Адже світовий тренд – робота в школі науковців у якості викладачів та керівників груп поглибленої освітньо-дослідницької підготовки школярів. Цього року конференція набула статусу всеукраїнської, географія заходу поширилася не тільки на Чернігівську область, але й на такі міста, як Запоріжжя, Київ, Кременчук, Суми, Харків, Хмельницький, загалом було зареєстровано 137 доповідей. 

Основою існування, безпеки та подальшого розвитку сучасної держави є гармонійне поєднання освіти, науки і виробництва. Втративши перші два компоненти цієї тріади, сподіватись на ефективність третьої неможливо. Не маючи надлишку природних ресурсів, доведеться забути про високі стандарти життя і, врешті-решт, – втратити державну суб'єктність.

Формування науковця – це складний, затратний та довготривалий процес. Селекція наукових кадрів має відбуватися якнайраніше, коли молода людина визначається із своєю майбутньою долею, будує життєві плани. Тому має сенс дати можливість проявити себе в наукових дослідженнях не тільки студентам, але й школярам. Адже їхня жага до нового, до пошуку істини у поєднанні з талантами конкретних індивідуумів якраз і є умовою того, що, прийшовши до вишу, така людина буде наполегливо працювати, вдосконалюючи і себе, і оточуючий світ.

Докладніше про НТСС-2018, зокрема переглянути тези доповідей та фотозвіт,  можна ознайомитися на офіційній сторінці конференції: http://inel.stu.cn.ua/index.php/naukova-diyalnist/konferentsiji/ntss-2018.

Бажаємо усім науковцям результативної роботи та запрошуємо у наступному році доповісти результати на майбутній, вже міжнародній, науково-практичній конференції «Новітні технології сучасного суспільства» (НТСС-2019)!

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0