• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

В рамках співпраці з роботодавцями 16 березня 2018 року студенти четвертого курсу спеціальності "Електроніка" групи ПЕ-141 відвідали компанію ВАТ "ПЕТ Технолоджис Україна", м Чернігів.  Підприємство засноване австрійською компанією «PET Technologies Europe GmbH», керівництво якої має багатий багаторічний досвід в розробці та продажі видувного обладнання та прес-форм у всесвітньо відомих компаніях, а також власні розробки, успішно реалізовані в проектах в країнах Західної та Східної Європи.

Компанія PET Technologies пропонує професійні і сучасні комплексні рішення для виробників продукції в ПЕТ-тарі. Ними розробляється та виготовляється промислове обладнання для виготовлення поліетиленової тари та комплексні рішенні в галузі пакування. Компанія в Чернігові має повний цикл від проектування механічної та електронної частини станків та виробничих ліній до їх виготовлення та впровадження на підприємствах

Студенти ознайомилися з сучасним виробництвом, проведена екскурсія по підприємству та встановлені особисті контакти для подальшої співпраці в тому числі і з метою проходження практики та працевлаштування.

Фото: Ю.Денисов

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0