• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

Магістри нашої кафедри взяли участь в міжнародній конференції 2017 IEEE International Young Scientists Forum on Applied Physics and Engineering, яка проходила 16-21 жовтня 2017 року у Львові. За підсумками конференції обидві доповіді здобули призові місця.

Перше місце (Grand Prix) здобула робота магістра кафедри промислової електроніки Олександра Матюшкіна: "COMPONENT DESIGN GUIDELINES FOR NEW SINGLESTAGE BUCK-BOOST INVERTER WITH UNFOLDING CIRCUIT", яка стосується новітньої топології інверторів напруги, дослідження і розробку яких він проводить в рамках держбюджетної науково-дослідницької тематики університету на кафедрі БРАС. Олександр Матюшкін є також переможцем Всеукраїнських універсіад, а також лауреат іменної стипендії фонду "Україна" Леоніда Даниловича Кучми. 

Друге місце здобула науково-практична робота магістрів кафедри промислової електроніки Дениса Якосенка та Сергія Яценка: "A SCALABLE VHDL-IMPLEMENTATION TECHNIQUE OF THE BINARY ENCODER STRUCTURE INTO FPGA", яка виконана під керівництвом викладача кафедри промислової електроніки Романа Дмитровича Єршова. Дослідження стосується новітніх власне розроблених методик опису масштабованих схемотехнічних структур на мові VHDL. Запропонована методика дозволяє створювати оптимальні за кількістю елементів та швидкодією вузли всередині мікросхем FPGA та ASIC. 

Зауважимо, що наші студенти вже багато років поспіль є співавторами наукових статей, які внесені до всесвітніх науково-метричних баз, в тому числі і бази IEEE, та займають гідне місце серед доробку світової спільноти інженерів з електротехніки та електроніки.

Наявність таких статей дає змогу роботодавцям у будь-якій точці Світу оцінити можливості наших спеціалістів.

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0