• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

В межах вивчення дисципліни професійної та практичної підготовки «Електронні системи підтримки наукового експерименту» (викладач: к.т.н., доцент Войтенко Володимир Павлович, доцент кафедри промислової електроніки ЧНТУ) студенти групи МПЕн-161 10 жовтня 2017 р. у м. Києві відвідали семінар «Технології та рішення National Instruments для розробки і тестування сучасної електроніки і радіотехніки».

В ході семінару були представлені новинки компанії National Instruments для автоматизації вимірювань і тестування компонентів і вузлів електронних і радіотехнічних систем, а також рішення компанії YEA Engineering для цифрової обробки радіосигналів, макетування складних СВЧ-систем, тестування радіоелектронних пристроїв і електронної компонентної бази. Студенти отримали унікальну можливість обговорити свої завдання з інженерами-розробниками, які дали відповіді на запитання і поділилися досвідом розробки систем тестування та інших програмно-апаратних комплексів.
Після закінчення семінару всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують підвищення кваліфікації. Сподіваємося, що цей цікавий захід розширить світогляд наших студентів не тільки з точки зору конкретної дисципліни, але й допоможе у підготовці кваліфікаційної роботи магістра і стане міцною цеглинкою у фундаменті знань і умінь, набутих під час навчання в ЧНТУ.

 

Фото: В.П. Войтенко 

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0