• VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

  • VTEM Image Show

 

4-7 квітня 2017 року у Вінниці відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017). Позмагатись за звання найсильніших у цій фаховій області приїхали кращі студенти та магістранти, які здобули перемоги у відбіркових Олімпіадах на базі 16 вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

Команду Чернігівського національного технологічного університету представляли студенти кафедри промислової електроніки: Димерець Андрій Віталійович, група ПЕ-141, Матюшкін Олександр Олександрович, Яценко Сергій Ігорович, група МПЕн-161. Наша команда виборола перше місце у творчому конкурсі практичних розробок. Також Яценко С.І, зайняв III місце з дисципліни "Цифрові пристрої" а Димерець А.В. посів III місце з дисципліни "Основи теорії кіл".

Олександр зазначив: "Ми не очікували, що тут буде два змагальних змагання – конкурс теоретичних знань (основний) і практичний конкурс (додатковий). Але наша команда відразу вирішила взяти участь у практичній частині, і у нас там хороші результати. Завдання полягало в зборі та налагодження щодо нескладної схеми за обмежений проміжок часу. Всі команди писали програму і програмували мікроконтролер для реалізації секундоміра. У нас все вийшло! Загальні враження – позитивні, отримали новий поштовх до саморозвитку! Дуже сподобався прийом учасників: гарно зустріли, поселили, організували харчування, забезпечили роздатковими та витратними матеріалами - все дуже на високому рівні! Спасибі Вінницькому НТУ і Вінниці за теплий прийом."

У повному тексті новини є фотозвіт з олімпіади. Більше фото можна подивитися на сайті олімпіади: http://vsort.org.ua/

Фотозвіт:

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0