27-30 квітня 2015 року на базі кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів і систем Чернігівського національного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електронні пристрої та системи».

Учасникам пропонувалися оригінальні задачі з теоретичних основ електротехніки, мікропроцесорної техніки, енергетичної електроніки, аналогової та цифрової схемотехніки.
До складу журі були запрошені науково-педагогічні працівники Київського національного університету технологій та дизайну, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного університету «Львівська політехніка», Одеського політехнічного університету, Сумського державного університету та Чернігівського національного технологічного університету. За результатами перевірки робіт були визначені переможці.

В особистому заліку:
І місце виборов Моргун Артем Вікторович
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
ІІ місце виборов Святний Євгеній Валерійович
Чернігівський національний технологічний університет;
ІІІ місце виборов Соловйов Валерій Сергійович
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

У командному заліку:
І місце здобула команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у складі: Крилов Артем Вадимович, Моргун Артем Вікторович, Соловйов Валерій Сергійович;
ІІ місце здобула команда Чернігівського національного технологічного університету в складі: Матюшкін Олександр Олександрович, Святний Євгеній Валерійович, Фесенко Артем Петрович;
ІІІ місце здобула команда Сумського державного університету в складі: Волков Сергій Олександрович, Рідченко Сергій Олександрович, Чалюк Роман Юрійович.

Крім того, спеціальними грамотами були нагороджені:
Соловйов Валерій Сергійович– за краще розв’язання задачі з теоретичних основ електротехніки та за краще розв’язання задачі з аналогової схемотехніки;
Моргун Артем Вікторович – за краще розв’язання задачі з мікропроцесорної техніки;
Святний Євгеній Валерійович – за краще розв’язання задачі з енергетичної електроніки;
Рідченко Сергій Олександрович – за краще розв’язання задачі з цифрової схемотехніки.

Вітаємо всіх призерів олімпіади і бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!

Коментарі

Підписатися:
  • Коментарі не знайдено

Post comment as a guest

0